LOGO_general_def

contacte

Mapesa serveis

Administració

Responsable Departament: Raquel RIBA
mapesa@mapesa.ad
Contacte: +376 724 206

Comptabilitat

Responsable Departament: Noemí GASET
comptabilitat@mapesa.ad – factures@mapesa.ad
Contacte: +376 724 206

Bastides

Responsable Departament: Manel ALVES
bastides@mapesa.ad
Contacte: +376 353 522

Encofrats

Responsable Departament: David MUÑOZ
encofrats@mapesa.ad
Contacte: +376 313 839

Seguretat

Responsable Departament: Oscar CORBALÁN
seguretat@mapesa.ad
Contacte: +376 339 210

Esdeveniments

Responsable Departament: Marc MORAL
esdeveniments@mapesa.ad
Contacte: +376 339 850

Transports

Responsable Departament: Xavi BARGALLÓ
transports@mapesa.ad
Contacte: +376 377 237

Segueix-nos

Horari

De dilluns a divendres de : 9h00 a 19h00 

On estem?

Desviació de l’Obac anom. Terra de les Costelles, s/n, AD200 – Encamp

Contacta'ns